| ToldTou a întrebat:

Cine imi poate traduce aceste cuvinte din turca in romana? FARA GOOGLE TRANSLATE!

iki kişi, iki kişilik, iki bağlantı, bir rüya

eğer anlıyor başardı

Ben geri dikkat edin!

Dau funda happy

5 răspunsuri:
| Karisma a răspuns:

Iki kişi, iki kişilik, iki bağlantı, bir rüya inseamna doua persoane doua persoane doua conexiuni un singur vis. eğer anlıyor başardı inseamna daca a fost capabil sa inteleaga. si Ben geri dikkat edin! inseamna Vă rugăm să reţineţi faptul că m-am întors! Funda?

| Karisma a răspuns:

Pai uite ca au am facut fara google.Stii cum numesc eu translate? numesc cursuri de limbi straine

| Karisma a răspuns:

Pai uite ca eu am facut fara google.Stii cum numesc eu translate? numesc cursuri de limbi straine

| NoNameo a răspuns:

Fara google nu iti face nimenihappy

| asdasasasas a răspuns:

Si nu poti u sa cauti Gugle