| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate zice ce inseamna "il am pe vino-ncoa"?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o persoană care are lipici, este deschis comunicării, este plin de viață, hasliu, vesel, etc.
Cu plăcere.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

@Cristina300798 dupa ochiul pe care-l ai pe avatar, as zice ca " il ai pe du-te-ncolo" si nicidecum pe "vino-ncoa", adica esti o persoana foarte draguta, as zice chiar sexy, dupa care toti baietii intorc privirea si te-ar vrea langa ei, multumita de raspuns?

| Crisu a răspuns:

Ai ceva care atrage lumea, respectiva baietii.hee hee

| Ciresikaaa a răspuns:

Cred ca se refera ca esti frumoasa!

| georgiana_5779 a răspuns:

Adica sa fi atragatoare, sa ai sex-appeal.

| ioana_7310 a răspuns:

Adica ai ceva special... daca ti-a spus asta un baiat inseamna ca esti pe gustul lui. stii sa faci glume, cand sa vorbesti, cand sa razi. cam asta ar insemna:X

| MrXXXdude a răspuns:

Este o expresie care semnifica " Sa mergi la cel care ti-a spus-o"
adica Vino incoace big grin trebuie sa dai mai multe detalii ca sa iti spunem mai multe