| rus a întrebat:

Cine imi spune de unde sau ce jocuri de actiune sa downloadez? plzz funda

Răspuns Câştigător
| Fredo a răspuns:

Pai de ex: Gta ( San Andreas, gta 4...) strategie ( warcraft 3 tft, Civilization, Age of empires (II,,, III))stil online (LOTRO, APB, TwelveSky 2, printre jocuri asa se strecoara si,, Metin 2 '' big grin nu e cine stie ce dar merge big grin

5 răspunsuri:
| FredFlintstone a răspuns:

Driver parallel lineswinking

| EmotionalKoma a răspuns:

X men, spiderman, the suffering sillent hill, obscure, wwe, cs(la toate, tote versiunile)
funda?

| maria45 a răspuns:

Www

| maria45 a răspuns:

Www.