| yulymcl a întrebat:

Cine imi spune niste jocuri cu zombie:X Nu Left for dead si nici The walking dead

4 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Dead Space (apar si alte creaturi pe langa zombi, dar e un joc interesant...chiar daca nu e genul meu), Dead Island, Dead Rising 1 si 2, Killing Floor si ceva mai diferit, in care tu esti cu un zombi, Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse.

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Plants vs zombie.

Sau cauta jocuri cu zombie si gasesti acolo de toate. big grin

| Tyby148 a răspuns:

Salut incearca big grinead Space. Cryseis, StumbsZombie, Serious Sam, CapCom