| franci a întrebat:

Cine imi spune si mie cu este la etapa nationala la olimpiada de biologgie sau alt obiect as vrea sa stiu unde se face cazarea cum este masa daca merg si profesorii cum arata locul unde esti cazat cati sunt in camera si alte detalii pe care poate le--am omis. dau fundita big grin

1 răspuns:
| CryNiky a răspuns:

Desigur ca vin si profesorii, cazarea si masa sunt suportate de scoala si cred ca o sa fie dificil.Bafta multa! :* In camera o sa fie in jur de 3-4. ^.^ BAFTAAAA Fundita?big grin