| iulya_6725 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum sterg un album facebook? fundahappy

Răspuns Câştigător
| ßia a răspuns:

Dai la albume alegi albumul pe care vrei sa-l stergi.Dai pe "edit album" sau " editare album" si scrie "delete album" sau " sterge album".
Sper ca te-am ajutat.happy

2 răspunsuri:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Pai.dai clik pe album si acolo undeva in dreapta sus ''Editeaza albumul'' dai acolo si iti apare o chestie din ai si acolo in stanga jos scrie ''sterge albumul'' dai clik pe scrisul ala si dai yes... FUNDA!?

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Dai clik pe album si in dreapta sus iti scrie ''Editeaza albumul'' dai pe scrisul ala si iti apare o alta pagina si scrie jos in stanga ''Sterge albumul'' si dupa dai ''yes''...succes.funda?!?