| AllesSy a întrebat:

Cine joaca Imperia Online ma poate ajuta? Cum trimit invitatie de prietenie unui alt jucator sau invitatie in alianta mea? Funda big grin

1 răspuns:
| JustBya a răspuns:

Il cauti in clasament apoi apesi pe manuta aia din dreptul lui iar daca vrei diamante poti face in felul urmator :daca vrei diamante, 500 la numar dai SMS la 7465 cu textul IMP51037466, valabil in orice retea, si costa 1 eurohappy Vei primi diamante si 2 saptamani premium. Mie una mi-a mers si nu numa mie, si aliatilor mei, sper ca te-am ajutat.