| VasileMoldova a întrebat:

Cine joaca team fortres2 sau warframe as avea nevoie de cineva cu care sa ma joc macar unul dintre aceste jocuri putem comunica prin skype Sagun Ola-ogun va rooog vreau pe cineva cu care sa ma joc

1 răspuns:
| xRaduC a răspuns:

Ho ma, nu dispera! (spirit de gluma big grin) Prieteni cu care sa joci tot vei gasi. De ce nu incerci sa adaugi persoanale cu care ti-a facut placere sa joci pe parcursul meciurilor? In felul acesta, iti vei face prieteni noi, si vei avea si o baza pe ei.
In orice caz, Warframe nu joc, iar la TF2 sunt complet incepator. Sper totusi ca acestea sa te ajute! tongue