| Crisaul a întrebat:

Cine l-a omorat pe XXXTentacion? Spuneti-mi va rog. Si scuzati daca am gresit categoria.

Răspuns Câştigător
| Lilithium a răspuns:

Rapperul din Florida a fost împușcat și ucis de doi bărbați neidentificați, potrivit biroului Sheriff-lui Broward, în ceea ce pare a fi un tentativă de jaf. XXX, născut Jahseh Dwayne Onfroy, a fost una dintre cele mai populare și divizoare în muzica rap în timpul carierei sale scurte, și a frecat umerii cu o serie de legende din industrie, ca rezultat

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Niste negri.

Răspuns utilizator avertizat
| CdeMetal a răspuns:

Din cate stiu a fost impuscat de doi barbati mascati.

| CVane a răspuns:

El insusi cu atitudinea luiwinking