| ionika123 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu bani pe lady popular? Accept doar cu luptele domnisoarei pe banii! Si intai va dau o provocare pe 0$ sa vad daca castig! Apoi pe banii! Va multumesc anticipat! Imi zice-ti numele domnisoarei voaster!

Răspuns Câştigător
| romanyta a răspuns:

Iti dau eu bani domnisoara cu numele Libertant

2 răspunsuri:
| Denisadraguta a răspuns:

Buna! eu ma numes Vipera99 si sunt dispusa sa te ajut.Insa eu inca nu sunt la nivelul 5 dar cred ca pot sa trec ft repede si asa ca o sa te ajut.Te astept in lista mea de prieteni:X

| Denisadraguta a răspuns:

Pana maine tec de nivelul 5 asa ca iti dau si 500$ daca vrei