| kentboy a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu cateva sugestii si secrete catre o dieta sigura si eficienta? vreau sfaturi gen "combinatia dintre mierea de albine si scortisoara ajuta la..." intelegeti? am nevoie, nu ma mai simt bine in corpul meu! sad vreau o schimbare rapida!

1 răspuns:
| zumbalina a răspuns:

Nu functioneaza asa! Nu este sanatos si mai bine aruncă o geană aici:
http://www.cristianmargarit.ro/......rea-repede
Eu iti recomand sa faci mult sport si sa mananci mai putin dar nu sa te infometezi