| lyTTTT a întrebat:

A slabit cineva cu dieta dukan? Ma poate ajuta cu cateva sugestii?:d

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu slabesti cu nici o dieta!
Lasa dietele, nu-ti fac bine!
Mergi pe o alimentatie mai saraca caloric si multa miscare zilnic.
Te pup!

| marry98 a răspuns:

Eu acum incerc sa slabesc in jur de 5 kg pana in august dar nu cu dieta dukan. Daca vrei sa slabesti peste 10 kg poti sa te apuci de ea, daca nu nu are rost, icearca sa elimini alimentele care te ingrasa si fa sport nu trebuie sa mergi la sala cauta pe youtube sunt o gramada de filmulete(abs workout, legs workout) etc.Trebuie sa te gandesti bine inainte sa incepi dieta trebuie sa o tii toata viata.Trebuie sa nu sari peste ultimele 2 faze pentru ca atunci te vei ingrasa dublu triplu, cele 2 faze sunt de stabilizare la aceea greutate. Dupa ce termini o zi pe saptamana trebuie sa mananci ca si in faza 1.Gandestete bine inainte sa incepi si bafta!