| TTdsIulia a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu un film horror foarte bun? sa nu ma intelegeti gresit. stiu foarte multe filme horror, filmele sunt o pasiune care tine de foarte mult timp, filmele mele preferate sunt de dragoste iar ce cele horror am mici lipsuri, m-am tot uitat la recomandarea prietenilor la filme de genul the grudge, the ring. niste exorcizati dar nu au reusit sa ma sperie sad va rog mult spuneti-mi unul care sa reuseasca sa ma tina in suspans si sa ma sperie daca se poate. specific ca ma sperii foarte greu straight face. dau funda si vot la toate raspunsurile :*

1 răspuns:
| XxLorexX a răspuns:

Incearca Drive Angry (Iadul Se Dezlantuie). Daca ai 18 ani du-te la cinema sa il vezi 3D. Garantez sperietura de moarte 100%!