| Andreeutza_Dragutza a întrebat:

Cine mai are numele de familie Gabor? Pe mine ma cheama Gabor Lorena Andreea

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Ok scumpa si pe mine ma cheama cum ma cheama.
dar nu e bine sa iti dai numele de familie peste tot.

11 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Ramona gabor!happy

Răspuns utilizator avertizat
| divinuu a răspuns:

DisneyIsTheBest ce ti se pare atat de nefiresc sa o cheme asa?raised eyebrows a zis cumva ca taica-su e Becali? Du-te la desene si lasa-ne.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Nu vrei sa devii si Basescu? Eu zic ca e foarte frumos numele, nu numai ca romanii o sa arunce in tine cu rosii si tot felul de chestii pentru ei te vor credea ca esti din familia "Vanturescu".
Basescu.

O zi placuta!

| MidnightLady a răspuns:

Si acum astepti sa devii Columbeanu? big grin

| Dania_7831 a răspuns:

Ramona Gabor.

| Andreeutza_Dragutza explică:

Chiar numele meu de familie este Gabor nu astept sa devin Columbeanu.Cati sunt cu numele de familie Gabor numai Columbiana trebuie sa aiba numele de familie Gabor.

| Andreeutza_Dragutza explică:

Nu e amuzant eu chiar am numele de familie Gabor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama Gabor. Provine din maghiara. Ungurii au si nume proprii de Gabor, corespondentul pentru romanescul Gabriel. In ardeal este un nume de familie destul de des intalnit, atat la maghiari, cat si la romani si rromi. Cele ale romanilor provin probabil din peroada maghiarizarii fortate, cand au fost transformate romanescul Gavrila, Gavrilut sau probabil altele