| dEutSa_8892 a întrebat:

Cine mai stie jocuri in genul la age of empires II? love struck

16 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Eu eu cat ma jucam cu jocul ala.

| St!L a răspuns:

Warcraft!

| asko a răspuns:

Empire total war, civilization, anno 1400

| mada12 a răspuns:

Eu... e preferatul meulaughing

| Wtf9000 a răspuns:

Age of Empires III lol laughing

| SpikE a răspuns:

Empires 4, age of mythology, Stronghold Crusader.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine imaginile din joc, peisajele, casele ma atrag foarte tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Age of Mythology, Age of Mythology : The Titans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ador jocu dar avea o verisoara de amea unu la fel dar tu erai om si te bateai cu capcauni si aveai elicoptere ce mi-as dori jocu dar acum am age of empires 2 conqures and expansion sau asa ceva este super esti si spaniol si aztec downloadatil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Civilisation 5

| Iliutz a răspuns:

Pai no man's land fight for right.In gen age of empires 3. e cam vechi jocu dar e super funda

| AlexCool17 a răspuns:

Seamana mai mult cu Age of empires I dar sunt destul de asemanatoare:
http://empire.goodgamestudios.com/

| Iamaga a răspuns:

Incearca si Red alert 2

| anaYOyoYO a răspuns:

Empire earth 1, Empire earth 2, Empire earth 3, Praetorians, Age of empires 3, Medieval 2... etc. Fundita!

| byorpy a răspuns:

Deutsa iti spun eu unul mult mai bun decat age of empires si ila e Rise Of Nation Thrones Of Patriots sper sati blaca bafta in contiunuare

| byorpy a răspuns:

Pai... Stiu eu un jock tare gen age of empires se numeste Rise Of Nation Thrones and Partriots sper Sati Placa. Bafta happy