| zenboss a întrebat:

Cine poate sa imi zica dc pozele alb negru ca aceasta sunt mai artistice? http://www.youtube.com/watch?v=qujq2Hgg89A

2 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Probabil ca se disting doar nuantele de gri si negru iar asta ofera ceva deosebit pozei facand-o artistica.
Bine acum depinde si pe poza, nu orice poza editata sau facuta alb-negru poate fi numita artistica.

| Adelinep a răspuns:

Pentru ca imita pozele vechi...acele retro si acum daca ai observat toata lumea poarta haine retro.si de aceea pozele sepia sau alb negru sunt mai faine.dau impresia de vechi big grin ...So.fundabig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin?