| Mada005 a întrebat:

Cine poate sa-mi faca si mie cont pe instragram? (nu am nimic cu anroid sau iphone sad ) dar bine, o sa-mi cumpar.
Daca poate cineva, dati-mi un mesaj pe privat!
Dau funda :*

2 răspunsuri:
| AnonimGirl2345 a răspuns:

Păi nu poţi să îţi faci cont de instagram dacă nu ai android pe telefon!
Programul ăla doar de pe telefon merge!
Nu există aşa ceva.
Şi în primul rând,cum să îţi facă UN STRĂIN cont instagram?! Aşa îţi ştie toate datele personale, parola, username-ul, email-ul şi postează ce ştiu eu chestii porcoase în numele tău!
Fă-ţi tu singură un cont instagram când poţi.

! EVENTUAL, MAI EXISTĂ O POSIBILITATE ( nu îţi garantez dacă merge sau nu, acum am găsit site-ul ) uite : http://cautasiafla.blogspot.ro/......-tau.html. Faci ce îţi zice pas cu pas.
Fundă :*?

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Şi încă ceva!
Nu poţi să îţi faci cont de instagram pe calculator! Doar de pe telefon, dacă ai aplicaţia android.
Şi pe calculator, poţi intra doar pe contul tău şi să vezi ce ai postat :).
Cum am scris mai jos, nu ştiu, încearcă că poate reuşeşti tu cumva.Eu,din experienţa mea, şi eu am avut instagram, acum 2 ani, ţin să îţi zic că am 14 ani, şi ştiu ce ştiu, şi când nu aveam android pe telefon, căutam pe net tot felul de soluţii cum îţi faci un cont instagram de pe computer etc.etc şi nu am găsit nimic! Şi pe prietenii mei care au cont i-am întrebat în momentul ăla şi au zis că nu poţi doar după telefon!
Am găsit un link, http://cautasiafla.blogspot.ro/......-tau.html, care sper să te ajute :*. Dar nu cred....pentru că îţi cam trebuie un cont instagram ca să te poţi loga pe computer.
FUNDĂĂĂĂ!?