| deleuandrei a întrebat:

Cine poate sami spuie niste muzica pentru disco?

9 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Inna, ...de ex shot dupa shot-MONI-K... puya-sus pe bar; oh, nu;.
orice dj...

| Nastia a răspuns:

Bug mafia & queen bee

| eek a răspuns:

Ce stiu ca e la moda acum si prinde bine la public e aproape toata industria muzicala actuala din romania.ai primit cateva exemple mai sus. eu sincer nu ascult asa ceva.detest muzica de club. da'asta e...majoritatea romanilor inca nu s au trezit.sa mai asculte si ei altceva decat ce e la moda.

| lacrimi a răspuns:

Eu nu pot decat sa-ti spun, ''sati spui'' e prea greu pentru mine.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Inna, Dj Andy & Stella-Freedom, Ne-eu, Moris, Play & Win, Dj David, David Deejay - So bizzare, Fly Project - Tasha, Hi-Q - Lose You, Dj Layla Feat. Angelica - Single Lady, Bob Taylor feat. Alessia - Deja Vu, Dj AlexUnder Base & Frissco Privacy, Edward Maya Feat Alicia - Stereo Love, Cascada - One More Night, etc si lista continua :p Akcent-That's my name, Stay with me tongue

| spiritul a răspuns:

Spui sa nu te deochi!

| aragon18 a răspuns:

Cauta pe youtube melodii de la Moris, Play & Win, Inna, Thaya, Dj Andi feat. Stella, Dj Alexunder Base, Dj David happy.

| dan00tza a răspuns:

Sa-ti "spuie"nu stiu cine ar putea... dar sa iti spuna ar putea multi...Play & Win, Inna, Thaya etc.ashley@ ti-a dat niste variante excelente.acum cauta si tu pe youtube si vezi ce or sa iti "spuie"aia de acolo...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vrei ''sati spuie'' cineva? nu-ti spune nimeni, astia sunt zgaciti, tin numai pentru ei, dar cateva reguli de gramatica poti scoate de la ei. laughing