| ShadyRecords a întrebat:

Cine raspunde primul are funda :

Un om sta la etajul 10.Coboara cu liftul se duce la servici, iar cand vine o ia cu liftul pana la etajul 5 si dupa o ia pe scari pana la 10.
De ce a procedat asa?

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

1.Poate trebuia sa se vada cu cineva la etajul 5, 6, 7,8 sau 9...
2.Sau poate s-a gandit sa mai faca putin efort laughing
3. Poate nu a mai mers liftul
4. Poate era prea plin liftul

Fundaaaaaa?:X

9 răspunsuri:
| Deyu_4766 a răspuns:

Probabil e stricat liftul sau are el o fobiewinking si/sau vrea sa faca miscarewinking [funda ceva?]

| mgtow a răspuns:

Pentru ca liftul e defect si nu mai poate urca sau vrea sa mai faca putina miscare urcand scariile.

| L33thaLL a răspuns:

Deci? nu stiu daca e bine da incerc. : Vrea sa slabeasca- sa strikt liftul - nu vrea sa mearga. nu stiu?

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Mai multa miscare presupun.thinking
PaPa pUp

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Ii prost...cand are lift el o ia pe scarilaughing.si dupa aia de ce il dor picioarele cand e batran.waalaughingrolling on the floor

| Mauve a răspuns:

Ca sa zica nevasta-sa ca a muncit mult la servici de a transpirat asa de mult si sa-l lase in pace

| Ionyk13 a răspuns:

El lucreaza la etajul 5?

| Ionyk13 a răspuns:

La etajul 5 se duce la amantalaughingsi sus la 10 la sotielaughing

| ShadyRecords explică:

Niciun Raspuns Corect laughing