| Bot a întrebat:

Un barbat sta la etajul 10 al unui bloc, ia in fiecare zi liftul si coboara pana la parter, se duce la servici, isi face treaba, se intoarce acasa si ia liftul doar pana la etajul 6. Omul e obosit, nu vrea sa se opreasca la nimeni, vrea sa ajunga cat mai repede acasa. Liftu' nu e defect dar barbatul urca pana la 6. De ce?

Răspuns Câştigător
| Ionut41 a răspuns:

Este prea mic pentru a ajunge la butonul pentru etajul 10

| Bot explică (pentru Ionut41):

Nu merge sa ii dau funda lui @Ionut41 uitati:
http://i.imgur.com/XLGiJ.png

7 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Pai, exista cateva motive:
1.Se plictiseste sa apese pe butonul 10.
2. Butonul cu nr 10 e stricat.
3.Are o amanta la etajul 6
4.Nu ajunge cu degetu pana la etajul 10.
5.Sta cu soacra-sa in casa.
6. Vrea sa faca sport.
7.Isi viziteaza vecini de la etajul 6.
8.Isi viziteaza vecini de la etajele 7, 8 si 9
9.In lift locuieste un gay sarantoc si vr sa scape de el mai repede.
10. Barbatul sta in fiecare zi la etajul 10, dar locuieste la etajul 6 big grin
( Pt a 10-a parere cred ca merit funda ca e cea corecta big grin )

| Bot explică:

A mers

| ady123 a răspuns:

Greu

| ady123 a răspuns:

1)Ca in lift se intalnese cu el in oglinda(daca are)si nu vrea se se intalneasca cu nimeni

| ady123 a răspuns:

Ca nu vrea sa se opreasca la nimeni si acolo se opreste la lift

| Jrroxy a răspuns:

Doar pana la etajul 6 merge liftul?