| anonim_4396 a întrebat:

Un om sta la etajul 10 si cand coboara la servici se duce pana la parter iar cand vine de la parter apasa la 5 si urca pe scari la 10. Dau funda cine sti de ce

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Omul era mic, și nu ajungea la butonul 10.

10 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Nu ajunge la tastele de la lift. happy

| Ioananmt a răspuns:

Sincer, n-am inteles mai nimic... poate saracu om vrea sa slabeascalaughing

| Dariusuu a răspuns:

Apasa la usa 5?

Si dupa urca pe scari pana la 10?

Asta e?

| ionutzwk a răspuns:

Pentru ca is inseala sotia laughing

| Anonymous1247 a răspuns:

Face Sport?

| Anișoara963 a răspuns:

Aici tu nu ai scris ca el locuieste la etajul 10 el pursisiplu statea la 10, asa ca in realitate el locuieste la 5, asta ei bred, da?

Răspuns utilizator avertizat
| mariamarylove a răspuns:

Dc?
ne dam batuti

Răspuns utilizator avertizat
| Crlslnutza a răspuns:

Buna,

Da, sigur face sport dar triseaza. Cu siguranta i s-a spus sa urce pe scari si incearca sa insele. Sau poate doar 5 etaje poate sa urce. big grin