| pitikaaaa a întrebat:

Cine se joaca Lady popular? si a ajuns pe la nivelul 4? si nu mai vrea contul? sa imi lase si mie numele si parola va rogg...batting eyelashes multumesc...big grin
[nu de alta da am vreo 3 contruri si nu pot sa rec de nivelul 4crying], de asta va rog sa imi dai un cont...:d multumesc enorm:*:*

Răspuns Câştigător
| DixieIsCrazy a răspuns:

Stai ca-ti dau eu... dar asteapta putin sa-mi amintsc parolele
ca?

3 răspunsuri:
| DixieIsCrazy a răspuns:

Daca e 8 are ceva? incerci sa treci :*

| DixieIsCrazy a răspuns:

Dar ti le trimit printr-un messaj ca?

| DixieIsCrazy a răspuns:

Ti l-am trimis... poate imi dai si tu unul sa te credc...ca eu oricum nu mai jocwinking