| RamyF a întrebat:

Cine stie cat faci cu vaporul din Barcelona pana in Maiami?

5 răspunsuri:
| CookieYumm a răspuns:

Cum sa nu poti ajunge cu vaporul din Barcelona in Maiami?
scuze @Grooner dar esti prost/proasta?straight face.
Inapoi la intrebarea ta sincer nu stiu laughing).
Dar daca ai cumparat biletul deja ar trebui sa fie scris pe el durata calatoriei happy.
Desigur cu avionul ajungi mai repede dar merita sa admiri Oc. Atlantic love struck.
Funda?batting eyelashes

| RamyF explică:

Multumesc pentru raspunsuri.nu am bilet si nici nu ma duc.doar ca vreau sa scriu ceva happy si am nevoie de date exacte...sau macar aproximative happy, oricum va multumesc!

| Gooner a răspuns:

Nu poti ajunge cu vaporul din Barcelona in Miami... Ce ai spus? hai sa pun o intrebare capcana?! laughing Din Barcelona in Miami se ajunge doar cu avionul

| Gooner a răspuns:

CookieYumm : ho ma bulangiule ca am glumit... se poate ajunge. dar faci cam 1 saptamana cu vaporul

| Gooner a răspuns:

E periculos **** cu vaporul, ca treci prin triunghiul bermudelorwinking laughing
Fara gluma. mai pierzi o zi pana ocolestewinking