| Lavy99 a întrebat:

Cine stie ceva aplicatii frumoase pentru Android?funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Boscai_Roby_1998 a răspuns:

Hey. Am si eu un Galaxy Mini cu Android 2.3 Gingerbread deci stiu majoritatea aplicatiilor. Daca vrei sa desenezi iti recomand Paint Joy, daca vrei sa te joci iti recomand Angry Birds ( Clasic, Seasons, Rio si in curand o sa fie si Space), pentru a edita poze ar fi bine sa folosesti Pixlr-o-matic. Mai sunt si Solo Lite in care poti canta la chitara, o aplicatie destul de funny este Virtual Match, si daca vrei mai multe jocuri iti mai recomand si Fruit Ninja, Burn the Rope iar daca vrei o tema cool pentru telefonul tau Android incearca Launcher Pro dar ai grija ca toate cele de mai sus sa fie gratis. Sper ca te-am ajutat. Have fun big grin