| ViViDfan a întrebat:

Cine stie cum e in CN matei basarab din bucuresti? se invata bine? cum sunt profii? sunt multe pitzi/coca pe acolo?laughing)[funda]

1 răspuns:
| Akuryo a răspuns:

Nu sunt din CNMB, dar liceul este foarte bun.Se invata destul de bine in liceu, Basarab a fost pe locul 2 pentru mine cand mi-am facut listele cu licee, dar am intrat din prima optiune, in CNIC(CN I.Creanga)si aici este o atmosfera placuta, dar in Creanga profii sunt mai nebuni decat in Basarablaughing :-s. Pitipoance si cocalari sunt peste tot, chiar si in licee ca Basarab sau Creanga au aparut.:-l