| Lauraaaaaaaaa a întrebat:

Cine stie cum imi pot face si eu o adresa de mail? Funda! E urgent!

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Adresa de e-mail este id-ul in sine.
Ex: mihaela1198@yahoo.com
Deschizi messu, apesi pe get a new yahoo Id si completezi formularul.
www. edit. yahoo.com/registration? intl=us&new=1&.done=http%3A//messenger.yahoo.com&.src=maxw

Trebuie sa completezi absolut toate campurile. Dupa numele care il pui sus asa se va compune si e-mailul.
Trebuie sa scrii ceva si la intrebariile acelea de securitate.
Daca vrei iti fac eu un e-mail iar dupa aceea iti schimbi tu parola, foarte simplu.
Dai funda?

2 răspunsuri:
| Simmi a răspuns:

Instalezi messu' si iti apare mai jos "get a new yahoo" si dai acolo si scrii datele. Funda? big grin