| bd_2820 a întrebat:

Cine stie cum pot sa-mi sterg toate mesajele de pe facebook fara sa imi mai apara vreodata?big grin (Funda pentru cel mai bun si mai rapid raspuns)

5 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

In dreptul fiecarui mesaj (si de pe perate si de la prieteni) ai un X. daca apesi pe el iti sterge toate mesajele.

| VladM15 a răspuns:

1.intri pe facebook
2.intri pe contul tau
3.dai pe mesaje (in stanga sus)
4.si o sa-ti apara toate mesajele si in dreapta pe acel mesaj e un X si dai clik pe el
mesajele o sa dispara de finitiv
bafta funda

| Lora1411 a răspuns:

Stergi conversatia

| TomKaulitz21Love a răspuns:

Pai siti aclo unde primesti si raspunzi le dai x si no sati mai apara nici o dat nuami dac iti raspunde inapoi

| bd_2820 explică:

Le-am sters, asa cum spuneti voi, de la x...dar tot imi apar cand ma log-ez din nou straight face...Multumesc oricum!