| Aly07 a întrebat:

Cine stie cum scriu cate un text la fiecare imagine (in movie maker)?
Multumesc celor care ma ajuta happy.

4 răspunsuri:
| Carouri a răspuns:

Pai poti sa scrii textul pe imagine inainte sa pui imaginea in movie maker. Dai edit pe imagine, o bagi in paint si scrii pe ea.

| alexandra_6462 a răspuns:

Si eu folosesc aceeasi metoda si e buna...happy

| dudu_3763 a răspuns:

Pe imagine,
dupa imagine?
cum naiba vrei sa te ajut daca, nu inteleg nimic din ce ai scris.

| FunnyCreations a răspuns:

Buna va scot eu di ce ati intrat ce numemai ai thinking du-te in movie maker acolo si acolo cand pui subtitles sunt 6 variante da pe a 3- a si de fiecare datawinking