| AnDrEuTzA_9085 a întrebat:

Cine stie daca se poate trimite videoclipuri prin messenger?
Fundaaa:X

4 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Da,se poate trimite videoclipuri prin messenger! Dar sa nu fie prea mari ca se poate sa nu mearga (peste 100MB)

| OaKi12 a răspuns:

Da, se pot trimite videoclipuri numai ca daca vrei sa trimiti un videoclip mare, dureaza ceva. Funda? Garantat merge, am trimis o gramada de videoclipuri pe messenger.

| OaKi12 a răspuns:

@mailove : Nu se referea la cele de pe youtube, se referea daca ai in calculator un film daca il poti trimite, si da il poti!

| OwlEyes a răspuns:

Este usor.trebuie sa cauti pe youtube videoclipul\melodia, dai COPY la acel link de sus unde cauti de obicei site-uri, apoi dai PASTE acolo unde vorbesti cu cel de pe messenger.ai inteles?happy