| JenniferJannet a întrebat:

Cine stie daca skate urile de la firefly sunt bune? sper ca sunt

Răspuns Câştigător
| soraGrime a răspuns:

Nu sunt eu cine stie ce initiata in ale skateingului,dar cred ca sunt bunicele. Oricum, dupa parerea mea, placile Element sunt cele mai bune(le poti comanda de pe BMXmagazin.ro)

1 răspuns:
| ArmisNeagu a răspuns:

Are un var de-al meu placa de la firefly si din cate stiu eu este placa pentru rampe, sfatul meu este ca daca esti incepator/e sa iti iei o placa de la worker... xtreme se numeste cea pe care o stiu eu.Placa este foarte buna in materie de 95%, foarte putin strica axele...depinde de greutate, sunt putin cam sensibile dar daca ai pana in 70 kg totul e ok. Sper ca te-am ajutat.Succes!