| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie de la ce magazin pot cumpara After Effects CS4?

Răspuns Câştigător
| X_9155 a răspuns:

Firma care distribuie produse ADOBE in Romania se numeste ROMSYM DATA SRL www.romsym.ro. Au sediul pe str. POPA NAN, in zona P-ta Alba Iulia, sector 3

2 răspunsuri:
| geoka23 a răspuns:

Mi se pare ca nu poate fi cumparat de la magazin eu am facut comanda pe net dar te costa cam mult tot pachetul Adobe AE .PS.PR. ilustrator si altele 1600 de euro ma refer la cs5

| Edu1338 a răspuns:

Uita-te pe youtube si downloadeazal de pe megaupload are vreo 800 mb sau nu mai stiu si dupa aia il ai da de ce nu merge cand dai play?