| Lumy_9658 a întrebat:

Cine stie de un program de editat poze free? Fundita XD

Răspuns Câştigător
| SnaPShoT a răspuns:

Gimp-Ti l-as recomanda(l-am folosit)
Photoscape-L-am folosit dar este cam slabut...
Picasa-nu l-am incercat dar am inteles ca este bun
Photoshop Cs1; Cs2; Cs3; Cs4; Cs5
VCW VicMan's Photo Editor
ImageForge
Paint.NET
Photoshop Cs5-Il folosesc, ti l recomand dar trebuie sa inveti sa umbli cu el.
Fundita?

9 răspunsuri:
| speranata a răspuns:

Phottoscape
photooshop
cele mai bune. :* pa :*

| BadBoyCristy a răspuns:

PhotoScape.

| Vasilina a răspuns:

Photoshop:X
photo editor :*
photo scapehappy
picnikhappy
astea sunt cele mai bune

| Kindly a răspuns:

Photoscape. cauti pe net : download photoscape si il downloadezi gratuit sau rogi un prieten sa til scoata si sa-ti-l trimita pe mess. cum vrei happy. succes :*

| anitza2000 a răspuns:

Exista mai multe adica www.photobucket.com si www.photoshop.com mai stiam unul dar nu mi-l amintesc acum:D am cont pe ambele si iti garatez ca e gratis:)

| anitza2000 a răspuns:

A.scz...program hm.ar fi photoshop-ul dar se obtine greuthinking

| Lorennnaa a răspuns:

Photoscape e cel mai usor de folosit.mai este si photoshop.
mentionez ca trebuie descarcate si instalate pe pc, dar sun de mare ajutor.photoscape e cel mai bun.pe mine m`a ajutat.ti`l recomand si tiehappy
sper ca ti-am fost de ajutor:*
funda?:X

| Andreeaa69 a răspuns:

Poti intra pe site-ul : "http://www.caption.it"ca sa editezi poze.:x