| bobo1993 a întrebat:

Cine stie despre two dollar click siteul ala care se castiga bani online?

2 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Te inregistrezi si primesti bonus 5 dolari si dupa aia incepi munca.E vorba despre taskuri online.E usor faci ceva banuti in fiecare luna.Bafta.Daca ai intrebari te pot ajuta!

| MaRyWssssss a răspuns:

Eu stiu un site de facut bani online dar trebuie sa ai rabdare si strategie, si nu o sa faci multi bani la inceput, in prima luna daca joci cate o ora pe zi poate o sa ajungi la 30 de lei dar dupa un foarte mult timp poti sa scoti pe luna si cate 1000 de euro tongue