| Tot.Eu a întrebat:

Cine stie filme Gen: 2 fete bogate raman sarace si trec prin multe peripetii impreauna cum ar fi : Material Girls, Cow Bells si New York Minute. love struck Imi plac mult filmele astea love struck
Deci cine stie? :d
:*

5 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Fete de bani gata, aici doar una ramane saraca. laughing

| Butsilee a răspuns:

Le-ai cam zis pe toate cunoscutelaughing

| secretname_8475 a răspuns:

From prada to nada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu film, dar stiu o carte aseamanatoarelaughing. "Casatorie din interes" de Chrys Manby. Tot asa cu doua fete bogatechatterbox, care au castigat la o loterie si si-au inchiriat cea mai mare casa dintr`un oras si se comporta ca niste fete provenite dintr`o familie instarita. Super faina cartealaughingmerita sa o..."vezi"laughing. E ca un film`!

"Vizionare placuta"!laughing

| adina_6125 a răspuns:

Wild child