| katherine69 a întrebat:

Cine stie nume perverse pentru povesti pe Wattpad?
Dau #funda happy

Răspuns Câştigător
| Cryss_Cristina_1997 a răspuns:

Fan Wattpad aici.Depinde despre ce este povestea...Numele nu trebuie sa fie neaparat pervers, ci sa atraga atentia.Sa exprime o fraza de acolo, sau ceva ce are legatura. Titlurile perverse nu atrag cititorii, pe cand povestile da. :*

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Daca esti fata, si vrei iti pot pune ceva genu 'hornySoul' sau 'DirtyThoughts' laughing Oricum ca sa fii pervers nu iti trebuie un nume sa spuna asta.Eu's un tip destul de pervers si nu am nevoie de un nume sa o arate.Sunt un tip foarte romantic, si nu am nevoie de un nume so arate.(Am nevoie de un blog ca cel de la profilu meu sa arate cat de romantic sunt hehe) xD