| taniusa2000 a întrebat:

Cine stie totul despre toate zodiile? Dau funda la cel mai concret raspuns!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine nu are ce face, eu stiu multe despre zodia mea pentru ca e a mea, nu ma intereseaza a alcuiva.

| Assu53 a răspuns:

Cuitate pe eastrolog acolo gasesti tot ce vrei tuwinking

| Riderx1 a răspuns:

Despre zodia mea stiu tot (taur)....mai stiu ceva despre balanta si rac, in rest...nope

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Cauta aici : http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/ Sper ca te-am ajutat.

| 000M1ha3la a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/zodii/ Aici gasesti totul despre fiecare zodie in parte. Sper sa primesc funda
:)