| Voicu_Jimy_1998 a întrebat:

Cine stie un site de unde pot cumpara un pistol din metal sau fier sa arate cat mai original si sa fie folosit pentru farse.

1 răspuns:
| Toma_Dragos_1999 a răspuns:

Probabil poti gasi pe siteuri ca OLX sau EMAG dar daca vrei din strainatate si chiar daca vine intr o luna iti vine chiar cum vrei tu ti-as recomnda Amazon, Wish (de pe Wish mi-am comandat si eu un pistol cat mai realist dar cu bilute care abosorb apa si a venit intr-o luna dar e de calitate. Il am de 2-3 ani si merge super bine, a meritat si app, pe Wish sunt preturi foarte mici )