| ByaCrys232 a întrebat:

Cine va muri din serialul Naruto?
Naruto. nu ar avea cum pentru ca este personajul principal.
Dar suunt mia multe personaje principale precum : Sasuke Sakura Hinata Kakashi Gaara Itachi Lee Shino Kiba Ino... etc
Si cu cine se va casatori / va ramane Naruto? Cu Hinata sau cu Sakura?

6 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Itachi oricum e mort

| cryptobiologist a răspuns:

Ana290 Nu are cum sa se termine naruto shipuden la ep 250... Daca ai citi manga ai putea realiza singura...Mai sunt atatea lucruri care inca nu au aparut in anime.Si sunt aproape sigura ca Naruto nu ramne cu sakura eu cred ca va ramane cu sakura
Si de murit momentan nu moare nimeni.

| KiryuZero a răspuns:

Nu,pentru toti fanii naruto, sa stiti ca itachi nu e mort, situ ca ati vazut lupta dar de fapt era un fel de clona a lui

| MegamortX a răspuns:

Itachi deja e mort, l-a omorat Sasuke.

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Am o intrebare.Ai urmarit pana acum Naruto? Naruto nu are nici macar o treaba cu (virgula) casatoria.
Cat despre morti:Itachi este omorat de Sasuke, Asuma a murit(hidan l-a omorat), Orochimaru a murit(sasuke l-a omorat) al treilea a murit [hokage(orochimaru l-a omorat).Si mai sunt altii

| RoxXyKidxD a răspuns:

Itachi clar moare...dar mai mult nu iti pot spune ca nu am vaz inca totte ep din naruto shippudenbig grin