| pinkydoll a întrebat:

Cine vrea cont pe good games farmer sunt la level 18 am 418, 295 farmdollars 7 banuti de aur... daca il luati va rog sa aveti grija de ferma...si mai am unul la level 11 am 189, 341 21 de banuti de aur.eu nu le mai folosesc

18 răspunsuri:
| rockelle75 a răspuns:

Eu as vrea...contacteaza-ma la id: robuvictoria
Take care! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey as vrea eu plzz contacteaza-ma aici oprearares99@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea eu plzzz cel de level 18 plzzzzzzzzzzzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea plzzzzzzzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il vreau de abia am level 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu te roog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeu am de 67

| maraena a răspuns:

Te rog damil mie pe cel cu 11

| sToke a răspuns:

Am si eu conturi de lv 22 19 13 16 si 12 le dau pe cont metin2ro contacteaza-ma pe adhe.stoke

| sToke a răspuns:

Am si eu de 22 acept oferte.pe adhe.stoke

| sToke a răspuns:

Am si eu niste conturi le dau la schimb pentru cont metin2 ro dati addd la adhe.stoke sau mt2. draco

| mojio a răspuns:

Eu doreesc

| tami33 a răspuns:

Eu vreau

| brigis a răspuns:

Va dau eu cont de level 80 cu 975, 990 farmdollars si 990 banuti de aur.Cine vrea?

| cotoiu a răspuns:

Il vreau eu damil nu ma poti refuza
grabestete

| Bilbie_Adrian_1993 a răspuns:

Mi le dai mie conturile ca eu am mare grija de ele plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| alexandru4822 a răspuns:

Eu il vreau contacteaza-ma pe dragomir.alex99

| Agafitei_Armando_1998 a răspuns:

Al dai mie al de leval 18 terog frumos daca vrei sa am mil dai mie