| Francesca17 a întrebat:

Cine vrea sa fim prieteni pe TPU? Adaugati-ma!
Dau Fundaa love struck!
Numai Bine kiss!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum ești și în lista ea. Ești mulțumită, prietena mea!
Pa, pa.

| Dumnezău a răspuns:

Daca imi faci un blowjob ca-n basme, te adaug. puppy dog eyes

| Ađııa a răspuns:

Te'am adaugat eu.batting eyelashes :*

| BubuLina999 a răspuns:

Te-am adaugathappy...

| Roxxet01 a răspuns:

Poi si daca te adauga 100, tu la care dai ''funda'' laughing thinking

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Te-am adaugat eu...si ti-am raspuns la cateva intrebari:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P.S: Vezi ca nu mi-ai raspuns la ultimul mesaj. Te-ai blocat?
Astept sa imi raspunzi la ceva asemanator: de ce vrei sa umpli o lista aiurea?

Mai da-o dracului de treaba. Asa se fac prietenii? Bai astia, prietenii se fac intr-o viata. Prin fapte traite impreuna, experiente PALPABILE! Care se pot atinge, dar aici nu se poate pentru ca totul e virtual, e o mare diferenta si putem avea ce personalitate vrem noi.

Si da stiu ca vorbeai de lista. Si de ce, doar ca sa incarci o lista? Cu ce te ajuta sa ai multi prieteni pe profil? Daca persoanele respective sunt plictisitoare sau nu iti plac tie?