| elizabeth a întrebat:

Cine vroiati sa castige la Eurovision? nu este asa ca Suedia a fost totusi mai buna? Funda...

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

A fost bunicica piesa care a castigat, dar au fost intr-adevar altele care au fost mai bune. Si mie mi-a placut mai mult melodia "Popular", interpretata de Eric Saade din Suedia, dar din experienta ultimilor editii a Eurovision, am ajuns la concluzia ca nu piesele frumoase sunt apreciate, ci cu totul altele. Chiar si piesa interpretata de formatia Hotel a fost interesanta.
http://www.eurovision.tv/page/history/year/participant-profile/?song=26413

1 răspuns:
| DayByDay a răspuns:

Da, eu as fi vrut sa castige Suedia.