| pinkpinqdanaa a întrebat:

Citate pentru ŞDescriere poza] la hi5

1 răspuns:
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

• Vreau sa stii ca nu`mi pare rau, am uitat deja numele tau! Am uitat tot ce a fost candva si parcaa e mai bineee asaa; x! •

Tradata strange din dintii sh pleak. Nu pare deloc suparata.Asha e Ea Zambeste de fiecare data! Numai e cum a fost Sterge nr Dar nr il stie pe de rost

ai pierdut tot pe pr0stia ta ` nu regret nimic ca n`am ce regreta

Stii e` usor e sa `zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` •

Zambeste chiar daca ai sa cazi `. Chiar daca soarele apune si azi!

Uita tot ce`a pierdut, tot ce`a vrut, tot ce n`a avut... uita timpul ce`a trecut, orice sfarsit acum, pentru ea e un nou inceput.; x"

Nu`mi vine sa cred ce usor te`ai schimbat`! Nu`mi vine sa cred ce usor ai uitat` de clipele frumoase ce am2` am petrecut`! O parthe din vina stiu ca am si eu` dar cat te-am iubit stie doar D`zeu`! Intoarce`te ca fara tine e asa de greu`!

Cand e vorba de belele Noi stim sa fim fete ReLe nu ne doOAre nu ne pasa`ne vedem de viata noOaStRa`!

Viata mea? Se schimba de cateva zile! Qm? In binee`!

Am 0 prietena imp0rtanta langa mine care tot timpul` m` sustsine sh`mi spune: " capuu` sus, 0 s` fie binee

Dau Rime corecte` Te ard l sentimente`Ti se pare un miraj -eu iti spun ca n-ai curaj, intra`n anturaj, dar oricum` fac ce fac si te scot din peisaj

Doar in doi am inceput povestea asta Doar in doi am scris romanul asta Te rog frumos nu rupe pagina

PahareLe sus ` shamPania sa Curgha ` RespecT pentru FeteLe Care Iau FaquT Pe Fraieri Sa PlanGa

stiu sa Iubescc stiu sa ranesc Nu te juca sti bN ca pot triShaMai de multt decat iti poti imagina

Educata de destin Simt mult Arat putin Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata Sunt succese care ma`njosesc Si infrangeri care ma inaltza

"• Si sunt momente ce nu le voi uita [

Face pe inabordabila, e un joc ce`l face des, isi joaca bine rolul, inocenta si chip pervers

Merg p-acelasi drum, cu privirea-n fata Fara sa ma uit in spate, stiu exact ce vreau de la viata; x

Cum sa-l iert cand orgoliul este pe primul loc?

Cum sa-l uit cand pentru el as renunta la tot?

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! nu te-ai gandit pentru.` mine mai existi oare?

Orice vor unii nu ne despartsim! orice spun altii noi doi ne iubim!

Dezamagit de cine nu m-asteptam/ Merg mai departe cu cei care langa mine ii am / Si nu sunt multi dar sunt cei care conteaza/In intunericul asta mincinos /Ei sunt o raza
Aici e v0rba d stil trebuie s ai sex-appeal s stii ce fki, nu te lasa c0ndusa tine mereu capul sus calca`i in pici0are doar asa vei fi maree`!

Chiar` daca el n`o sa-ti mai spuna``noapte buna`Sau` pe strada` Buna``ai prietene care te suna``sa-ti` spuna` :fata estide 1000 de ori mai Buna decat aia p care o suna

♥Te iubesc pentru ca te plac ♥

♥Te iubesc pentru ca ma faci sa zambesc♥

♥Te iubesc pentru ca ma intelegi ♥

♥Te iubesc pentru ca ma sprijini♥

♥Te iubesc pentru ca ma suporti♥

♥Te iubesc pentru ca ma faci sa tremur ♥

♥Te iubesc pentru ca ma gandesc la tine♥

♥Te iubesc pentru ca ma faci sa plang♥

♥Te iubesc pentru ca ma faci sa simt ca traiesc♥

♥Te iubesc pentru ca ma faci sa reactionez♥

♥Te iubesc cand sunt cu tine♥

♥Te iubesc pentru ca am invatat ce e aia iubire ♥

♥Te iubesc pentru ca ma faci sa fiu eu♥

♥Te iubesc pentru ca imi faci inima sa bata♥

♥Te iubesc pentru ca nu m-ai respins♥

♥Te iubesc pentru ca m-ai ajutat sa devin puternica♥

♥Te iubesc pentru tot ce s-a intamplat♥

♥Te iubesc pentru ca fara u as fii pierduta♥

♥Te iubesc pentru ca esti parte din mine♥

♥Te iubesc pentru ca m-ai ajutat sa nu cad♥

♥Te iubesc pentru ca pur si simplu Te iubesc♥

Spui ca e pustoaica si nu-ti place asa, dar asa cum e ea ti-a furat inima. Cat vrei tu sa pari de gigolo cand ii vezi ochishorii iti piere chefu` de`a face misto

.n`ai cum sa stii ce`i in mintea mea, ce zace`n ea sunt nebuna nu uita; x

ºº De obicei te duci in cluburi de noapte.crezi ca masina ta ma da pe spate? parfumul greu pluteshte in aer, acesta este portret robot de fraier º

Ai vrea s-o ai mereu cu tine, Stii bine ca prea mult nu tine, E pustoaica rau, e greu. Vrei s-o faci de casa, ai tupeu!

Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat!

Nu mai e Ea Fetita ce tacea! Astazi iti spune PA, ieri poate'i pasa"

TotsSi baietii dp` tine zbiaraa Ca ai cu cee esti criminalaaa!; x

( Poate sa mute si muntSii din loc. Pentru ea e prea tarziu sa mai c0nteze vreun efort. )

Si` n`am timP` de Regretee`fiindca` zamBesC` cu ganduu` la nOptile bete`Alea` Fara seCretee`

Ştie să danseze, ştie cum să procedeze ştie să te ruineze, să te bulverseze să te amendeze, să iţi demonstreze că nu are cum să nu te intereseze

`Te vreau LG mine acum Inima fce Bum`Bum

Vreau privirea aiaaaa` vreau aCel glas Care ma iubeste si ma scOate din impasS

[N`am impresii`n cap`! Nu sunt figuranta`! Si daca` esticumva` de alta` parere`. Chiar` nu ma intereseaza` punctu` tau de vedere`!]

Si daca maine mor, stiu ca intr-un dormitor. Exista o persoana careia o sa-i fie dor."

"Si spune-mi, chiar ma iubesti cu adevarat? Vorbesti serios ca sunt tot ce ai visat? Spune-mi acum, chiar vreau sa stiu Mai bine mai devreme decat mult prea tarziu"

"`Si Ce daca Lumea e rea Ma Ajuta soRa mea, `Orice ar fi tot cu mine, Si la rau da si la bine"

"Esti raspunzator pentru cum se-mbraca.motivul pentru care ar iesi noaptea pe strada. tu influentezi felul in care se poarta.ca tot ce face e pentru ca tie sa-ti placa"

"• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna"

Asta-i fericirea noastra, sarim orice clipa proasta Zambim fiecare, nu-i loc de suparare Azi e numai soare

"Tot el mi-a spus ca nimeni n`o sa stie Suntem ca ultimele piese dintr`un puzzle de 1000 Si-am inteles atunci in stilul lui discret direct Ca suntem atat de diferiti,dar ne completam perfect"

"Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu •"

"`Nu Sunt Pe Bucati`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De Tine"

"Merg p-acelasi drum, cu privirea-n fata Fara sa ma uit in spate, stiu exact ce vreau de la viata; x"

"Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte!"

"Nu se baga intre noi un baiat sau vreo proasta, Nu e nimic mai important decat noi si viata noastra."

". Traieste clipa la maxim Sa nu-ti mai pese de altceva.Hei DJ, da volumul la maxim. Vreau sa simt vibratia."

. arzi de nerabdare sa dispar daca arzi de nerabdare arzi de tot macar"

"º••La urma` urmei eu nu cer atat de muult o viata fara griji.ca` timpu` este scurt"

"º••Le pun conditii` la toti care` ma vor. Uita`te da` nu atinge si uite-asa eu ii omor"

"º••Are o tehnica speciala` Stie exact cum` Sa te bage`n boala"

sh` de ce sa plang? suflete si zambete pot si eu sa frang"

Am doar o viata E nevoie sa-ti iau si ultima speranta? nu o sa ezit cand sunt cu tine fata'n fata.Sunt rece pentru. ca e o lume de Gheata!
"Nu te uita in trecut cand iti formezi viitorul"
Daca e cu prietenii:
"Nu conteaza ce ai in viata, ci pe cine!
Si la unele mai scrii locul unde este facuta poza.[Daca e un loc mai deosebit].
Mai poti scrie ce faceai inainte de a face poza.
Si.mai vezi tu.
Sper ca ti'am fost de ajutor:* fundita?