| litere123 a întrebat:

Conturi de Instagram unde te poți dezvolta personal în mai multe domenii (literatură, lb. străine, drept, cultură generală etc)știți cumva?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Instagramul NU este pentru dezvoltare personala, ci pentru distractie si amuzament.
Daca vrei sa inveti limba romana, apai sunt manuale, sunt carti de literatura samd.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu stiu pentru că nu sunt. Instagramul nu este pentru dezvoltare personală.

| VoidEternal a răspuns:

Dacă tu pe Instagram încerci să "dezvolți personal"... no comment.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Apasă pe lupă la contul de Instagram și cere literatura, limbi străine, orice domeniu și vei primi nume de conturi, persoane, edituri.

| VadimIvanov a răspuns:

Nu ai cum sa te dezvolți pe ''Instagram''.