| ela_8957 a întrebat:

Cred ca exista pe TPU, elevi care au participat la concursul EVALUARE IN EDUCATIE, a fost sambata aceasta? A-ti aflat daca rezultatele au fost afisate pe internet? Daca stiti pe ce site, imi spuneti si mie?batting eyelashes...Multumesc mult! O zi buna!happy

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Eu intentionez sa ma duc la informatica, concursul e prin decembrie. Sa vad. Informatii mai multe sunt pe http://www.evaluareineducatie.ro/home.php

1 răspuns:
| ela_8957 explică:

Ms @xibalba, dar aici nu s-a postat nimicsad