| aalessyaaaMk a întrebat:

Cred ca m-am indragostit de ian somerhalder demon din jurnalele vampirilor...ce sa fac?
am nevoie de sfaturi...

3 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Fa-ti temele, citeste o carte, iesi pe-afara, ce sa faci? Nu ai nicio sansa sa fi cu el.

| DunkelheitBu a răspuns:

Du-te la el acasa si daca te da afara intra pe geam, da-i futhai sigur o sa ii placa si dupa va casatoriti

| Kazumi a răspuns:

Si mie imi place de El Shaarawy laughing dar viata... daca il vezi in realitate nu o sa iti mai placa.Doamne de unde sa stim noi ce sa faci tu? Daa-te cu capu de pereti si la pariu ca iti trece.