| sdfsfsdfsdfsdf a întrebat:

Cred ca nu am fost in viata mea mai introvertit decat am fost anul asta.
E de speriat avand in vedere ca nu am fost mereu asa si e ceva relativ nou.
Credeti ca folosirea alcoolului ca unealta de a deveni mai deschis e sanatos/bine/ceva ce trebuie sa faci macar o data sau 2 ori pe saptamana?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că nu. Alcoolul este otravă. Dacă nu crezi, încearcă să il bei pur. alcool de 100 de grade și o să înțelegi.

2 răspunsuri:
| Serpisorul a răspuns:

Consumul de alcool este recomandat dupa o anumita varsta, dar nu in doze mari.
Poti sa il consumi ca sa te destinzi, sa prinzi PUTIN curaj la petreceri, doar putin. Daca vei consuma prea mult neavand experienta, va avea un efect total opus, ceilalti vor rade de tine.
Poti sa inveti niste trucuri de petrecere, sau glume. Trucrurile cu carti facute bine atrag mereu atentia.
In general, cand esti bun la ceva, atragi atentia celor din jur.

| Andreeush a răspuns:

Alcoolul nu e îți rezolvă niciodată problemele, mai ales că nu e indicat la vârsta ta.