| loredana_4897 a întrebat:

Credeti ca am vreo sansa sa dansez breackdance daca ma apuc acum? Am 16 ani si imi place acest tip de dans de mult, dar nu am avut posibilitatea pana acum.Cand eram mica am fost la dansuri sportive si poate asta imi da o sansa...voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| StefaniaM a răspuns:

Eu zic că ai șanse happy
Dar un lucru e sigur : Ai cu siguranţă mai multe șanse decât o bunicută de 70 de ani big grin
Și se zice că niciodată nu e prea târziu kiss

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dansul este un "sport" care se poate învăța la orice vârstă, voință să fie!
Pa, pa.

| AlyAleksandra a răspuns:

Eu zic ca incercarea moarte n-are si sincer esti inca tanarawinking