| Ana9339 a întrebat:

Hey! Am 15 ani. Pana acum am facut doar dansuri, dar cand eram mai mica ( am facut 4 ani,iar dupa a fost o problema cu antrenoarea si m-am lasat), de atunci nu am mai facut niciun sport. As vrea sa fac inot de performanta, dar ma gandeam ca e prea tarziu sa incep acum. Deci nu sunt prea sigura daca sa ma apuc sau nu, imi place foarte mult sa inot, de cand eram mica, dar trebuie sa ai si rezistenta ca sa practici acest sport si eu nu prea am. Sunt din Constanta, puteti sa-mi dati cateva sfaturi, e prea tarziu sa incep acum? Si daca sunteti din Constanta ati putea sa-mi ziceti un club unde se practica inot, si daca stiti si catva informatii si despre antrenorii de acolo ar fi mai bine. Multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| Lepadatu_Stefan_1980 a răspuns:

Nu este tarziu deloc, este chiar varsta ideala, inca mai ai timp sa mai cresti in inaltime, doar trebuie sa te dedici acestui sport. Imi pare rau, dar nu sunt din Constanta in legatura cu un club unde poti sa-ti dezvolti pasiunea.

| Ana9339 explică (pentru Lepadatu_Stefan_1980):

In inaltime nu vreau sa mai cresc, am 1.78 happy

| Lepadatu_Stefan_1980 a răspuns (pentru Ana9339):

Pai inotatorii de performanta trebuie sa aiba inaltimea cat un jucator de baschet.

| Ana9339 explică (pentru Lepadatu_Stefan_1980):

Da? In fine...dar avand in vedere ca sunt fata eu zic ca sunt destul de inalta, mai ales la 15 ani big grin