| byank1000 a întrebat:

As dori sa ma apuc de balet! desi nu am facut nici-un fel de dans in viata mea! desi am 17 ani...

Dar iubesc acest dans, imi place la nebunie si mi-as dori din tot sufletul sa-l incerc... din pacate parintii nu au avut situatia financiara sa ma deie de mica la balet! ghinionul meu, stiu

Cine practica baletul sau a practicat? credeti ca am vreo sansa sa pot practica acest dans la varsta asta?
Este cineva din Timisoara si imi poate recomanda un centru bun de balet?

multumesc frumos:*

Răspuns Câştigător
| cristina_5392 a răspuns:

Eu te incurajez pentru ca niciodata nu este prea tarziu fa ce iti dicteaza inima si implinesteti visul mult noroc si sper sa aud numai de bine si sa devi cea mai buna balerina te pup

3 răspunsuri:
| ladygaga_9914 a răspuns:

Daca vroiai balet trebuia sa te apuci de mica
acum esti prea mare. 17 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm balet balet cu poante si alteee chestii nu cred ca sar mai putea dar incearca dansuri clasice sunt la fel de apreciate si frumoase si nu e mare diferenta itnre balet si dans clasic La palatul copiilor de ex

| cora112358 a răspuns:

Buna! Sigur ca poti incepe sa studiezi baletul la 17 ani, mai ales daca esti cu adevarat pasionata! Iti recomand un curs de balet pentru adulti si adolescenti incepatori si intermediari pe str. Alecsandri nr 8 (in Unirii), lunea de la ora 18 si miercurea de la ora 18.30. Durata fiecarei sedinte este de 1h30 - 2h. Cursurile se tin permanent, inclusiv pe parcursul verii, astfel ca poti sa progresezi mult mai rapid. Te asigur ca e un curs superb si iti va da foarte multe satisfactii, iar cu ambitie, rabdare si perseverenta, nu exista limite la rezultatele pe care le poti obtine. Mai multe detalii la telefon 0723246555.