| allmotherfuckersneedjesus a întrebat:

Credeti ca mai pot face ceva cu telefonul asta?
In ce conditii mi se poate inlocui ecranul sau daca se mai poate inlocui.
Aici am un link cu poza : http://ask.fm/MihaelaMaris/answer/106581683298

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Émimα a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa il schimbi, pentru ca daca ii schimbi ecranul risti sa te coste mult(cred) sau sa nu fie de calitate si sa se strice din nou iar decat sa investesti bani in cel vechii mai bine mai pui niste bani si iti cumperi unul nou.Succes!